20 maja – sobota pod znakiem psa :)

W hotelu na Cisiu odbył się mały piknik, łączący przyjemne z pożytecznym 🙂 Psiaki spacerowały cały dzień. Liczni goście zadbali aby się nie nudziły. Nasi muskularni panowie stawiali ogrodzenie wybiegu, a baby jak zwykle do garów – pilnowały grila;) Ten dzień miał sprawić psom radość, ale każdy z nas skorzystał i naładował baterie widokiem uśmiechniętych psich pyszczków! Odwiedził nas Portos, zmienił się nie do poznania, taki lśniący i szczęśliwy:) Cudny dzień ze wspaniałymi ludźmi. Dziękujemy Kochani!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o akcjach, spacerach i innych ciekawych spotkaniach z ekipą Psiej Duszki, wyślij sms z takim życzeniem na nr fundacyjny (694132231) – będziemy informować niezobowiązująco o takowych eventach 🙂

Jeśli masz pomysł jak usprawnić adopcje – DZWOŃ!
Może umiesz zrobić plakat, grafikę, film – wszystko co przybliży psiaki do udomowienia. A może po prostu masz czas i chciałbyś pomoc w spacerach i pielęgnacji. Psia Duszka czeka na Ciebie. Jesteśmy otwartą grupą, która bardzo chętnie się powiększa i przyjmuje każdego pozytywa do swojej ekipy!