Adopcyjne Środy w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie!

Oto sesja podopiecznego Fundacja Psia Duszka 🙂

Nasz Zajączek na deskach częstochowskiego Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie w towarzystwie Wojtka Brzezińskiego, który chwilę wcześniej zszedł z tejże sceny po pięknie odegranej roli 
Teraz życiowa rola Zajączka! Znalezienie domu, tego kochającego, wspaniałego, jedynego. Kicaj do domu chłopaku, gdzieś tam na Ciebie czeka wymarzona rodzina i może znajdziesz prezent pod choinką 

Dziękujemy Wojtkowi 
Ewuni Oleś, Piotrkowi Dłubakowi i całej ekipie częstochowskiego teatru.

Na Facebooku Częstochowskiego Teatru możemy przeczytać:

ADOPCYJNA ŚRODA W TEATRZE
UDOSTĘPNIAJCIE I KOMENTUJCIE, TYLKO WTEDY TA AKCJA MA SENS!
WIELBICIELE ,,EFEKTU,, POŁĄCZMY SIŁY!
————————————-

Miejsce akcji: Scena kameralna częstochowskiego Teatru
Czas: Kilkanaście minut po spektaklu „Efekt” w reż. Adama Sajnuka

Osoby: Pies Zajączek z Fundacji Psia Duszka i polecający go do adopcji Wojciech Brzeziński, aktor Teatru Ateneum w Warszawie, szerokiej publiczności znany z serialu „Na Wspólnej”.

Przedstawiamy Wam Zająca, delikatnego, uroczego kundelka, który rozdaje buziaki każdemu kogo spotka!
Zając został „odłowiony” przez gminę i miał bilet do schroniska o wątpliwej reputacji. Opiekę nad nim przejęła Fundacja Psia Duszka.
Piesek jest energiczny, wesoły, malutki, waży 7 kg. Ma bardzo pozytywny stosunek do innych psów. Lubi spacery i zabawę. Będzie fajnym kompanem dla dzieci powyżej 5 roku życia. Ma nieco ponad rok. Przyjazny i beztroski. Można go nosić na rękach. Nie boi się niczego, odnajdzie się w mieście. W samochodzie grzeczny, u weterynarza – dzielny pacjent. Dziarsko spaceruje po mieście, uwielbia tez wycieczki do lasu. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
Prosimy o udostępnienia. Zając obecnie mieszka w boksie. Aura jest coraz mniej sprzyjająca… Pomóżmy temu psiemu dziecku!

Kontakt w sprawie adopcji: Fundacja Psia Duszka, tel. 694 132 231

Foto – Piotr Dłubak