Opieka nad zwierzęciem to nie tylko obowiązki ale i koszty. Jeśli chcesz nam pomóc możesz podarować niezbędne rzeczy i produkty potrzebne naszym podopiecznym.

Przykładowo: koce, ręczniki, stare kołdry,  karmy dla psów i kotów zarówno w puszkach jak i suche, karmy dla szczeniąt i małych kociaków, kasze, makarony, ryż, miski, smycze, szelki, obroże, legowiska, materace, dywaniki, klatki transportowe, budy i kojce.

Jeśli coś Ci zalega w domu i nie wiesz czy nam się przyda napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń: 694-132-231

Ogromną formą pomocy jest podarowanie dla naszych podopiecznych domów tymczasowych. Pozwala na przetrwanie w domowych warunkach i bezpieczne oczekiwanie psiaka na adopcję.

Pomoże nam też jedna z dwóch proponowanych form wolontariatu. Bezpośredni (w terenie) oraz internetowy, tzw. e-wolontariat. [e-wolontariusze są nam bardzo potrzebni, więc pisz do nas, my Cię pokierujemy dalej!]

Możesz nas wesprzeć finansowo. Pieniądze z darowizn są niezbędne do prowadzenia fundacji, ponieważ bez nich nie damy sobie rady. Koszty, które ponosimy są ogromne, między innymi rachunki za hotele, leczenie i sterylizację. Całkowita kwota wpłacana przez Państwa będzie przeznaczana tylko i wyłącznie na potrzeby zwierząt. My za naszą pracę NIE pobieramy wynagrodzenia, sami ponosimy koszty paliwa. Możesz być pewny, że Twoje pieniądze pomagają tylko i wyłącznie zwierzętom!

Jeśli zechcecie nas wspomóc finansowo darowiznę można przekazać na konto podane na stronie. Każda złotówka jest ważna i ratuje życie potrzebujących zwierząt!

Szukamy również opiekunów wirtualnych dla naszych piesków, szczególnie tych, które mają zerowe szanse na adopcję, ze względu na wiek, stan zdrowia (psychiczny i fizyczny).

  • jeśli prowadzisz drukarnię, możesz nas wesprzeć drukując nasze ulotki lub plakaty;
  • jeśli masz sklep, restaurację lub inne miejsce gdzie jest rotacja ludzi, możesz wystawić naszą puszkę zbiórkową lub kosz na zbiórkę karmy;
  • jeśli masz firmę budowlaną, stolarską itp., możesz pomóc w  budowie bud i kojców dla naszych psiaków;

Można by wyliczać bez  końca – w każdej branży znajdzie się możliwość wsparcia bezdomnych psiaków.

Dziękujemy serdecznie w imieniu naszym i naszych podopiecznych ♥

P.S. A może masz inny pomysł jak pomóc?

Dzwoń, pisz! Jesteśmy otwartymi ludźmi 🙂