Albercik

Nasz cudaczny Albercik zwany Robocikiem ponownie szuka domu.
Wrócił do nas absolutnie nie ze swojej winy. Wydawało się, że to będzie adopcja idealna. Starsza Pani po stracie psa i nasz staruszek Albert. Niestety nie zagrało. Pani udała się do weterynarza, który błędnie postawił diagnozę, nastraszył o długim i ciężkim leczenie i kobieta w obawie, że sobie nie poradzi oddała psiaka.

Albert w tej chwili nie bierze żadnych leków, ma dobre wyniki, jest aktywny. Był kastrowany, rewelacyjnie zniósł narkozę. Generalnie jest nastawiony na zdobywanie pożywienia, bo cały czas by jadł 🙂

Tylko kochać karmić i spacerować. Uwielbia łazęgostwo 🙂
Toleruje wszystkie żywe stworzenia, zachowuje czystość w domu i uwielbia wycieczki samochodem. Noce spędza grzecznie w swoim legowisku.
Kocha być przytulany i noszony na rękach. Grzecznie zostaje sam, nie hałasuje, nie brudzi.

Szukamy dla Alberta domku na stare lata.
Czeka pod numerem: 694-132-231

 


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.