BENIO z interwencji odszedł za tęczowy most…

Benio

Aktualizacja 18.03.2018

Kochani, po dokładnej diagnostyce zostaliśmy zmuszeni do podjęcia trudnej, ale jedynej słusznej decyzji. Benio został uśpiony. Zmiana na biodrze okazała się bardzo rozległą zmianą rakową, zaatakowana została połowa kości miednicy i narządy wewnętrzne. Pozostawienie Benia przy życiu w tym stanie byłoby zwykłym znęcaniem się, on nie miał szans na wyzdrowienie i życie bez bólu. Wybacz psiaczku nam ludziom za to jakim egoistycznym gatunkiem jesteśmy. Ogromnie cierpiałeś zanim przyszła pomoc, niestety przyszła za późno…..

Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie, nie wpłacajcie już na Benia pieniążków.

Dziękujemy za dobre myśli… tak bardzo chcieliśmy iść z nim na spacer… spaceruje teraz sam za tęczowym mostem razem ze wszystkimi psimi przyjaciółmi, jakie przyszło nam i Wam pożegnać

 

Interwencja 14.03.2019

Benio to 5-7 letni psiak, skóra i kości. Właściciele zrzekli się praw do psa, dzięki czemu możemy szybko reagować, leczyć pieska i mamy nadzieję w przyszłości szukać mu domu. Psiak jest apatyczny, ma zwolnione reakcje, towarzyszy mu ogromny ból. Dwie łapki z mocnymi obrzękami, silna niedowaga. Guz na biodrze, na obrazie usg szereg zmian, lekko podniesiony cukier. Mamy podejrzenie nowotworów, ale czekamy na resztę wyników. Jeszcze dziś wieczorem będziemy mieć wyniki krwi psiaka. Boimy się czy uda się go wyleczyć, bo szereg objawów wskazuje również na chore nerki. Jeśli zajdzie potrzeba przewieziemy go jutro do całodobowej kliniki w Gliwicach,dziś pieska na noc zabrała nasza kochana Pani weterynarz, jest więc pod stałą obserwacją. Został zaopatrzony w leki p bólowe, bo bardzo cierpi.
Kochani, nie wiemy co z nim będzie i jaka decyzja przed nami. Najszybciej jak to możliwe będziemy Was informować o wynikach badań. Już wiemy, że nie ma tu jednego problemu zdrowotnego. Zapewniamy Was jednak, że nigdy nie oszczędzamy na leczeniu zwierząt i będziemy walczyć o jego życie niezależnie od kosztów.
Czekamy na wyniki i w poniedziałek składamy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Na miejscu była policja, sprawa już ma swój bieg, są świadkowie. Wolimy wstrzymać się od naszej oceny i szczegółów tej historii, pozostawiamy to prokuraturze.

Prosimy o pomoc w leczeniu psiaka, można wpłacać datki na nasze konto, koniecznie z dopiskiem Benio, abyśmy mogli szczegółowo rozliczyć się z Wami z wydatków na pieska.

61203000451110000003027250
Fundacja Psia Duszka
ul.Kościuszki 22
42-284 Herby

paypal kontakt@psiaduszka.pl
z dopiskiem BENIO

 

kontakt do nas: 694-132-231

14-03-2019 godz 22:30
Mamy wyniki. Na ten moment wiemy, że psiak ma mocznice. Pani weterynarz płucze go. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Benio wykaże wolę walki jutro pojedzie do kliniki i tam poleci gruba kasa na diagnostykę Ale niech walczy chłopak, a my dołożymy wszelkich starań aby wydobrzał. Siedzimy jak na szpilkach, bo jest nikła nadzieja, że zmiany są pourazowe, a nie nowotworowe.


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.