Dan

Dan urodził się 8 stycznia 2014 roku 🙂 To wesoły szczeniak, czeka na kochającą rodzinę.

Jego mama została porzucona na śmietniku, ktoś przywiązał ją tam i porzucił jak śmiecia. Byłą już wtedy w ciąży z maluszkami. Pewna Pani przygarnęła sunię nie wiedząc, że jest z niespodzianka w środku. Dan przyszedł na świat krótko po tym. Do póki nie skończył 10 tygodnia życia był przy mamie i rodzeństwie, od początku miał towarzystwo i psów i ludzi. Jest więc bardzo związany z człowiekiem. Aktualnie mieszka w kojcu i jeśli regularnie się go wyprowadza to utrzymuje czystość i nie załatwia się wewnątrz. Dan jest bardzo kontaktowy w stosunku do ludzi, lubi dzieci i chętnie będzie się bawił. Nie wykazuje agresywnych zachowań, można go wziąć na ręce, położyć na plecy, pogłaskać z każdej strony.

Pozwoli wszystko koło siebie zrobić. W samochodzie jeździ w kontenerze i dzielnie znosi podróże, ale szybko nauczy się jeździć na kanapie
przypięty szelkami 🙂

U weterynarza grzeczny.

Dan niczego się nie boi, jest otwarty na świat i bardzo radosny.

charakter: wesoły, szybki, głośny, ambitny 🙂

Album zdjęć Dana – kliknij tutaj! 🙂


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.