Diuk

Pies, który na starość został porzucony.
Smutny i samotny chodził po ulicach, biegał za dziećmi, chciał się bawić.
Być może w swoim poprzednim domu miał dzieci i tęsknił za nimi.
Z relacji świadków wiemy, że był przeganiany z obawy, że ugryzie – jego spore rozmiary działały tu na niekorzyść. Był bity, kopany, rzucano w niego kamieniami…

Diuk to piękny zrównoważony psiak w typie owczarka. Przebywa w hotelu dla psów od miesiąca, w tym czasie nabrał ciała, poprawiła mu się sierść i ogólna kondycja.
Uczy się chodzić na smyczy. Jest spokojnym pieskiem. Dobrze odnajduje się wśród innych psów i nie sprawia problemów wychowawczych. Jest zaszczepiony, zrezygnowaliśmy z kastracji z powodu wieku.
Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, nie lubi nadmiernego głaskania i przytulania. Możliwe, że to się zmieni kiedy znajdzie dom i znowu zaufa człowiekowi.

Więcej zdjęć można znaleźć w serwisie Picasa Picasa_30


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.