Dżery

DŻERY to pies zapewne znany mieszkańcom miejscowości Olszyna z gminy Herby.
Ten psiak całe swoje życie spędził na ulicy w towarzystwie „Panów spod sklepu”. Jakkolwiek to brzmi… był z nimi szczęśliwy.

Łazikował, zawsze miał co jeść, często spał to u tego, to u tamtego. Nigdy nie był chudy. Nie chcemy oceniać czy to dobre czy złe. Na pewno zabrakło opieki weterynaryjnej i profilaktyki, natomiast psychicznie ten piesek rozkwitał.
Ludzie z Gminy szukali dla niego innego lokum wiedząc, że psiak w warunkach schroniskowych zapadnie w depresję.

Niestety nikt nie chciał przygarnąć pieska, nawet z nowym kojcem i zapasem karmy.
Trafił więc na Cisie, skąd miał szybciutko jechać do schroniska w Szczytach.

Rozpoznaliśmy w tym smutnym pyszczku psiaka spod sklepu… Dostał imię, dostał budę i kojec, dostał też szansę. Przejęliśmy opiekę nad nim i szukamy ciepłego kąta na zimę. Dzięki codziennym wybiegom i spacerom chłopak podnosi się z rozpaczy. W jednym momencie stracił wszystko, co znał i kochał. Stracił wolność i swoich ludzi. Nie znał smyczy, pierwsze spacery przypominały rodeo. Teraz ma swoją ulubioną ciocię, całym psim serduszkiem pokazuje miłość. Jest wierny i potulny. Bardzo lubi się przytulać i podaje łapkę patrząc prosto w oczy, jakby chciał powiedzieć…. zabierz mnie ze sobą. Może ktoś z Was ma kawałek podwórka i ciepły kąt na zimowe wieczory? Dżery to wspaniały psiak, któremu paradoksalnie idąc na ratunek, odebrano wolę życia 🙁

Zobowiązujemy się pokryć koszty utrzymania, żeby tylko nie musiał spędzać zimy w hotelowym kojcu.


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać