Gajuś za TM :(

Marzec 2020:
Bardzo nam przykro… niestety musimy przekazać również takie wiadomości. Gajuś odszedł Kochani. Smutek nas zalewa, ale jednocześnie czujemy wykonanie dobrej pracy. Nie zawiedliśmy go! Gajuś przebywał w schronisku jak cień. Całe dnie spędzał w budzie. Zabraliśmy go na Cisie, gdzie nauczył się ufać ludziom i spacerować. Ostatnie 2,5 roku spędził w domu tymczasowym, który szalenie go kochał. Pani była przy nim do końca. Był szanowany, miziany i codziennie zabierany na spacery. Niestety starość i schorzenia, które nałożyły się na siebie nie dały nam wyboru. W piątek podjęto decyzję o eutanazji. Staramy się walczyć do końca, ale jest moment, kiedy wiesz, że nie jesteś w stanie już nic zrobić, a jedyne wyjście to trzymać zwierzaka siłą przy życiu w cierpieniu. Nie chcieliśmy aby cierpiał. Bardzo dziękujemy jego tymczasowej rodzinie, która ani razu nie dała odczuć, że to nie ich psiak. Dało się wyczuć z ich strony ogromna miłość do staruszka. Wspaniale się nim zajmowaliście i znosiliście jego starcze wybryki. ❤
Dziękujemy opiekunom wirtualnym każdemu kto pomógł w transporcie do weterynarza, zdjęciach, ogłoszeniach czy spacerach. Dziękujemy nasze Pani weterynarz za wspaniałą opiekę.
Żegnaj Gajutku. Brykaj na chmurkach radosny.

Gajuś ma swój album na Facebook’u:
Fundacja Psia Duszka – Wirtualne Adopcje
KLIKNIJ!
Znajdziesz tam najwięcej zdjęć i wszelkie rozliczenia.

Rozliczenie za rok 2018:

Gajuś nasz kochany został przy trzech opiekunach wirtualnych. To wciąż mało na karmę i leczenie, a niestety Gajutek cały czas jest na lekach na serce i tarczycę. W roku 2018 zebrał 870 zł a tylko na leczenie wydaliśmy 1324 zł. Poniżej zestawienie i faktury od weterynarza. Ogromnie prosimy o dalsze wsparcie.


Rozliczenie za rok 2017:
W 2017 roku dostaliśmy dla psiaka 1730,00 zł plus pozostałość po leczeniu Meliski, czyli 180,96zł. Na leczenie i utrzymanie wydaliśmy 3506,17 zł, brakującą kwotę czyli 1414,25 zł uregulowaliśmy z wpłat na cele statutowe. Gajuś ogromnie dziękuje za pomoc, za to że został zauważony.
Zabraliśmy go ze schroniska w kompletnej rozsypce.
Nie wychodził z budy latami, teraz biega, bawi się i korzysta z życia. Ma u nas dożywotni pobyt. Jest psiakiem specyficznym, wymaga konkretnej diety ze względu na dolegliwości. Musi być pod czujnym okiem. Jego opiekunowie bardzo się starają. My opłacamy leczenie i jedzonko a oni dają mu dużo miłości.
Gajuś dziękuje opiekunom wirtualnym, bo bez nich nie dalibyśmy sobie rady. Brawo dla wszystkich wspaniałych ludzi którzy czuwają nad Gajusiem. Poniżej zestawienie wpłat, wydatków i faktury.

Gajuś w domu tymczasowym 🙂 Zimę spędzi w ciepełku on i jego reumatyczne łapinki! Zamieszkał u wspaniałych ludzi. Ta rodzina adoptuje od nas innego psa, a na dokładkę wzięli Gajusia 🙂 Zapytaliśmy, czy nie znalazłoby się u nich miejsce na podwórku, bo teraz i tak mieszka w hotelowym kojcu, a oni się zgodzili. Gajuś jednak nie trafił na zewnątrz, a w sam środek kochającego domu! Nadal będziemy kupować mu karmę i opłacać weterynarza, ale ma teraz swoich ludzi! Już się zadomowił:) pokonuje śmiało kilka schodków, których początkowo się bał, na spacerze kroczy dzielnie i pomału poznaje co to DOM Opiekunowie wirtualni, nadal liczymy na Was.
Gajuś je konkretną karmę, bo jego brzusio nie każdą toleruje i ma problemy skórne, ostatnio usuwaliśmy mu kaszaka. Teraz Gajuś czuje, że ma DOM, a oni go będą bardzo kochać


Rozliczenie za rok 2016:

Gajuś czeka na dom w hotelu na Cisiu.
Wydaliśmy na utrzymanie Gajutka 600 zł, brakujące 200 zł uzupełniamy z wpłat na cele statutowe 🙂

Wykaz wydatków i faktury – KLIKNIJ TUTAJ!

200 zł Fv 75 hotel październik 02-11-2016
200 zł Fv 84 hotel listopad 28-11-2016
200 zł Fv 91 hotel grudzień 23-12-2016

Razem 600 zł

Wpłaty dla Gajusia za 2016 r. tutaj [kliknij]


Opiekun wirtualny:

Zuzanna Więckowska 20

Olek Bednarski 50

Izabela Gańcza - Pacuła 30

Adrianna wręczyka 20

Razem: 120

Koszt miesięczny: Karma i lekarstwa zł
Wciąż brakuje: Potrzebne dalsze wsparcie zł

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.