Kizi

Kizi to śliczna i mała suczka, która czeka na wspaniały dom. Może na Ciebie?

Od szczeniaka Kizi miała ciężko, bo jako dzieciak trafiła do schroniska i przesiedziała w nim… ponad 8 lat! Solidną połowę psiego życia.

Kizi jest spokojna i bezkonfliktowa. Z racji tego, że już dojrzałą sunią, to nie ma ochoty na szalone harce i eskapady. Odnajdzie się u boku leniucha ;), ponieważ sama najbardziej lubi wylegiwać się na kocyku. Jeśli jesteś kanapowcem to świetnie, Kizi będzie spać na kanapie razem z Tobą, ale zimą nie zapomnij przykryć się kocem, żeby Kizi było ciepło 😉

Kizi nie jest już taka energiczna jak młode psy, zadowala się krótszymi spacerami, jednak czasem spokojna, przyjemna wędrówka dobrze jej zrobi.

Dotychczas Kizi dała się poznać jako miła, grzeczna i ugodowa suczka. Nie wchodzi w konflikty z innymi zwierzętami, akceptuje psy.

Bardzo potrzebuje swojego człowieka. Nie była kochana i rozpieszczana, gdy była szczeniakiem, może teraz nadeszła wreszcie na to pora?

Wiek: około 10 lat.
Zalety Kizi: jest spokojna, mało aktywna, bezkonfliktowa, akceptuje psy, lubi się wylegiwać.
Wielkość: mała.
Sterylizacja: tak.

 


Opiekun wirtualny:

 

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.