Maksik z kurnika znalazł dom!

Maksik zauroczył wszystkich swoją urodą, mimo swojego wieku znalazł dom 🙂 To wspaniałe, że są jeszcze ludzie, którzy rozumieją, że starszy psiak jest tak samo fantastyczny jak młodszy pies. Warto adoptować stareńkie psiaki, one też chcą być kochane i mieć kogoś, kto opatuli je kocykiem w chłodny wieczór. Czy to tak wiele?

___

Przed świętami trafił do nas Maksiu. Psiak z interwencji. Według właścicielki potrącił go samochód. Właścicielka nie zrobiła absolutnie NIC, kobieta trzymała psiaka cztery dni w komórce razem z kurami w ptasich odchodach. Maksiu nie chodził, ciągnął za sobą tylne łapki. Szybko został przewieziony do lecznicy gdzie okazało się, że o żadnym wypadku nie ma mowy a stan psiaka jest wynikiem zwyrodnienia i zaniedbania.

Daliśmy mu leki i czas. Pozbierał się 🙂 Wydobrzał 🙂

Jest pięknym dziadeczkiem. Ma szanse spędzić ostatnie lata w domu który go doceni. Z każdym dniem Maksiu ma się lepiej. Tymczasowo przygarnęła go Pani Dorota, która dba o psiaka jak o dziecko.

Patrzyła na jego „pierwsze kroki”, bo po podaniu leków piesek zaczął chodzić 🙂 !

Szukamy domu dla Maksika. Jest to staruszek ale przekochany. Nie ogłaszaliśmy na niego zbiórki, bo opcja eutanazji była bardzo prawdopodobna. Poniżej lista osób, które wpłaciły środki na Babunię. Jej właściciel pokrywa wszystkie koszty leczenia.

Zostaje suma 394,85zł, którą przeznaczymy na leczenie i diagnostykę oraz karmę dla Maksia. Czeka go kolejna wizyta i kontrola. Wtedy ustalimy co dalej.

Zobaczcie Kochani w jakim stanie Maksik został odebrany a jak wyglądał już po kilku dniach. Poniżej również wykaz wpłat z których w pełni się rozliczymy:
Anna P. 100zł
Anita S. 25zł
Teresa B. 20zł
Bartłomiej P. 25zł
Jarosław M. 30zł
Tomasz K. 50zł
Katarzyna K. 40zł
Adrianna W. 30zł
Barbara W. 24,85zł
Kamila M. 50zł
razem 394,85

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Maksia prosimy o wpłaty z dopiskiem Babunia, gdyż jednego Maksia już mamy i chcemy uniknąć problemu z księgowaniem:)
Dziękujemy za okazaną pomoc 🙂

61203000451110000003027250
Fundacja Psia Duszka
ul.Kościuszki 22
42-284 Herby

paypal kontakt@psiaduszka.pl

Dane do przelewów zagranicznych
Iban
PL61203000451110000003027250
swift
PPABPLPKXXX

z dopiskiem BABUNIA


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.