Malinka

Malinka pięknie uśmiecha się na zdjęciach, chociaż wiele złego mogłaby powiedzieć o ludziach, jako szczeniak trafiła do schroniska w Kłomnicach, w którym spędziła 8 lat, dla takich psów, opuszczenie schroniska jest niemal cudem.
Malinka miała to szczęście (może to ten uśmiech;)), że została zabrana ze schroniska, jednak po krótkim czasie, los znowu doświadczył Malinkę i jej Panią, przez co psina wróciła za kraty…

Malinka niczemu nie jest winna, a znów musi czekać, aż ktoś ją zauważy… a warto, ponieważ to potulna, bezkonfliktowa sunia.
Do tego spokojna, nie potrzebuje długich i zwariowanych spacerów, krótkie spacery zupełnie jej wystarczą.

Dogaduje się z innymi zwierzętami, pewnie dlatego, że sama jest malutka, waży około 8 kilogramów.
Malinka ma 11 lat, większość swojego życia była samotna, a jednak cieszy się będąc z ludźmi.

Lubi się wylegiwać, lubi siedzieć po kocykiem 😉
Idealna sunia dla leniuszków, lubiących wylegiwać się na kanapie, Malinka chętnie potowarzyszy w takim relaksie i będzie spać obok Ciebie.

Nie opieraj się tej śmiejącej się mordce!


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.