Mela

Mela swoje życie zaczynała w schronisku. Nie brzmi to ciekawie, jednak najważniejsze jest to, jak Mela sobie z tym poradziła 🙂

Skończyła rok. Jest jeszcze bardzo młoda, właściwie to jeszcze dziecko, które wszystkiego w mig się nauczy. Początkowo była niepewna, nieśmiała, przytłoczona nowym miejscem, jaki był hotelowy (już nie schroniskowy) kojec, nowi ludzie, nowe psy, jednak z dzikusa zmieniła się w otwartą i radosną sunię.
Po przekonaniu się, że nikt nie chce jej skrzywdzić, a człowiek jest miły, ma smakołyki, mówi miłe rzeczy i fajnie przytula, Mela otworzyła się, zaufała i nabrała odwagi.
Obecnie bardzo cieszy się na widok człowieka, dąży do nawiązania kontaktu i więzi, lubi kontakt z dziećmi, pewnie dlatego, że sama jest jeszcze psim młodzikiem 🙂

Biega z psami po wybiegu i się z nimi dogaduje, wszystko jest okej, nie ma sporów i konfliktów, bo Mela jest nastawiona pozytywnie.
W dodatku umie już chodzić na smyczy i chętnie spaceruje 🙂
Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to dzwoń i pytaj o Melę.

Będzie wspaniałą przyjaciółką całej rodziny, tylko dajcie jej szansę 🙂


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.