Remi odszedł za Tęczowy Most…

Bardzo nam przykro… Remiego nie ma już z nami.

Remi teraz biega po zielonej łące i nic go nie boli, jest młody i szczęśliwy, rozrabia z psimi kumplami, a na zielonej trawce opowiadają sobie o ludziach złych i dobrych, których spotkali…

Remi odszedł otoczony ludźmi, którzy go kochali i których uważał za swoją rodzinę.

Remi mieszkał w domu tymczasowym, dziękujemy Karolinie Wudyce i Adamowi Stelmachowi za wspaniałą opiekę nad poczciwym staruszkiem, za czas poświęcony na wizyty u weterynarza i na troszczenie się dziadeczkiem. Remi na pewno mówi psim kolegom o Was same ciepłe słowa.

Kochamy Cię Remiczku,

bądź tam szczęśliwy tak, jak my z Tobą byliśmy…

_____

Resztę życia miał spędzić w schroniskowym kojcu, ale my mamy dla niego inny plan. Możesz stać się jego częścią:)
Remi przebywa w domu tymczasowym. Chcielibyśmy aby swoje ostatnie chwilę spędził u boku kochającego człowieka. Remi jest staruszkiem, ma 13-15 lat. Kto wie? może więcej… Jest psem niewymagającym. Przesypia większą część dnia, nie brudzi , nie niszczy. Pies z instrukcją obsługi:
-karmić
-kochać
-przykryć kocykiem:)

Więcej zdjęć można znaleźć w serwisie Picasa Picasa_30


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.