Rex

To miły staruszek, który całe życie spędził przy jednym człowieku na jednym podwórku.

Żył sobie spokojnie Rex i jego Pan, ale niestety Pan zmarł i piesek został sam, skazany na łaskę reszty rodziny. Każdy z nich mieszka bardzo daleko i ma już swoje poukładane życie i inne psy. Dla Rexa zabrakło miejsca.

Po śmierci właściciela piesek trafił do hotelu dla psów. Nigdy wcześniej nie miał kontaktu z innymi psami, baliśmy się więc jego reakcji. Ale to bardzo fajny staruszek, szybko przyzwyczaił się do nowych warunków. Polubił się z innymi psami i grzecznie biega razem z całym stadem.

Na początku bardzo tęsknił, szczekał i wył.
Teraz żyje sobie beztrosko w swojej budzie ale na starość należy mu się aby znów był czyjś. Rex to żwawy dziadzio który lubi pobiegać, chętnie spaceruje. Zna smycz i wie do czego służy. Wie jak zachować się w warunkach domowych.

Nie ma choroby lokomocyjnej, choć w samochodzie troszkę się boi.

U weterynarza grzeczny.

Tam gdzie mieszkał całe wakacje spędzały wnuki właściciela, robiły z Rexem co tylko chciały. Mogły go przytulać, głaskać za uszkiem a on grzecznie i pokornie znosił wszystkie pieszczoty.

Rex jest zadbany i w bardzo dobrej kondycji. Co roku był szczepiony na choroby wirusowe i regularnie odrobaczany.

Lubi sobie dobrze pospać i porządnie zjeść 🙂

charakter: miły, czujny, wesoły, pieszczoch, indywidualista, ufny, dobry, spokojny

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć Reksa 🙂

 

Rex to naprawdę dziarski staruszek 🙂 Zobaczcie sami jaki on jest fajny! 🙂

 


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.