Tic

Tic to piękny, biszkoptowy pies.

Przebywał w schronisku, gdzie był przestraszony, a jego strach potęgował inny lękliwy pies.
W schronisku pracowano z nim, wolontariusze pomogli mu przemóc strach do człowieka, dał się poznać jako łagodny pies, nie przejawiający agresji i nie wchodzący w konflikty.

Na ten moment Tic zrobił ogromne postępy, pozwala sobie na zapięcie smyczy, zaczął tolerować dotyk człowieka, na spacerach już zaczyna podnosić swój ogonek, kiedy widzi, że nic mu nie grozi.
Jak na razie Tic nie robi większych postępów i na widok wolontariuszy nie zaczyna machać ogonkiem, ani nie zaczepia o głaski.
Wierzymy, że dom stały może go odmienić, dlatego poszukujemy wyjątkowego człowieka, który poświęci mu czas na pracę z nim.

Psiak przebywa w okolicy Częstochowy i ma około 8 lat.

Większe postępy TIC zrobi tylko w otoczeniu ludzi, rodziny, w domu, dlatego bardzo prosi o szansę na bycie czyimś psem i przyjacielem.
Kiedy Tic się otworzy to człowiek zyska wspaniałego towarzysza i pupila.
Tic szuka rodziny, która pokocha go z całego serca i będzie kontynuować socjalizację. To pies dla psiarzy z prawdziwego zdarzenia, dla ludzi, którzy kochają psy mądrą miłością.

Kontakt w sprawie Tic-a i wszelkie informacje o nim i o adopcji:
tel.: 694 132 231
W kontakcie prosimy podawać imię pieska 🙂

Tic czeka na szansę!


Opiekun wirtualny:

Koszt miesięczny:
Wciąż brakuje:

Imię i nazwisko

Adres email

Imię psa

Jaką kwotą chcesz wspierać

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem ich przez formularz adopcji wirtualnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania adopcji wirtualnej. Administratorem danych jest Fundacja PsiaDuszka. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.